Informatie

Team

Samenstelling

  Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
Groep 1/2a Elly Rouselle Elly Elly Elly
Groep 1/2b Nynke Froukje Froukje Froukje Froukje
Groep 1/2c Susanna Susanna Susanna Susanna Susanna
Groep 1/2d Lianne  Lianne Lianne Lianne Jos
Groep 3a Marijke  Jos Marijke  Marijke Marijke
Groep 3b Kelly Kelly Kelly Rouselle Rouselle
Groep 4 Bianca Dirk Bianca Bianca Bianca
Groep 5a Tiny/Tim Tiny/Tim Tiny/Tim Tiny/Tim Tiny/Tim
Groep 5b Marieke K Marieke K Marieke K Marc Marc
Groep 6b Leonie Leonie Leonie Leonie Leonie
Groep 6a/7a Betty Betty Betty Marieke S Marieke S
Groep 7b Linda Linda Linda Linda Linda
Groep 8a Anja Anja Anja Anja Anja
Groep 8b Dirk Lianne F Lianne F Lianne F Lianne F
Groep 1 t/m 8   Thai Thai Thai Thai

 

Extra ondersteuning
Kleutergroepen Carla Otter en Agaath Kampman
Groep 4 en 6/7 Marisca Colle
NT2 ondersteuning Silvia Bosgraaf - dinsdagmorgen
Plusbegeleiding Jannie Tienstra - maandag
Groepen 6 en 7 Dirk Brouwer - donderdagmorgen

 

Overige functies
Concierge Klaas v/d Berg - dinsdag, woensdag en vrijdag
Taal-/leescoordinator Lianne Felder - eenmaal in de vier weken woensdagmorgen (Dirk Brouwer vervangt)
Techniekcoordinator Marijke Kist - eenmaal in de vier weken woensdagmorgen (Dirk Brouwer vervangt)
ICT coordinator Linda Kruiper - eenmaal in de tweek weken woensdagmorgen (Dirk Brouwer vervangt)
Intern begeleider groepen 1 t/m 4 Nynke Veenstra - dinsdag en woensdag
Intern begeleider groepen 5 t/m 8 Jannie Tienstra - dinsdag en woensdag
Directeur en coordinator IKC Wolderwijs

Fancy Hoekstra - maandag t/m vrijdag

bij afwezigheid kunt u mailen naar directie@obsdetoekan.nl of bellen met 06-57336920

 

Stagiaires
Marjan van Dijk LIO - student Academische PABO - groep 6b
Koen Steg PABO 3
Thijs Hamstra Onderwijsassistent 2e jaars - maandag en dinsdag - groep 3a
Ylsa Lindeboom Onderwijsassistent 2e jaars - maandag en dinsdag - groep 4
Mila Helffrich Onderwijsassistent 1e jaars - woensdag en donderdag groep 1/2c
Nienke Brouwer Onderwijsassitent 2e jaars - maandag en dinsdag - groep 3b
Joyce Bergijk AOC Terra - vrijdagmorgen groep 1/2b